سایت فروشگاهی رویال زعفران در سال 1396 در شهر بیرجند طراحی و تاسیس گردید و پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم، فعالیت خود را در زمینه عرضه اینترنتی زعفران بیرجند به تمام نقاط کشور آغاز کرد.

به علت ارزش بالای طلای سرخ، افراد زیادی در این زمینه ورود یافته اند و این امر متاسفانه سبب افزایش تقلب در این زمینه گردیده است و چالش های بسیاری را برای مصرف کنندگان به همراه داشته است، از رنگ کردن نخ و ریشه گیاهان و گوشت ریش شده و گیاهان بدل زعفران گرفته تا واردات زعفران های خارجی چینی و پاکستانی، که هیچ گونه استانداردی حتی در سلامت آنها هم وجود ندارد.

رویال زعفران قصد دارد با عرضه زعفران اصل و مرغوب بیرجند به مصرف کنندگان، رویکرد جدیدی در حوزه طلای سرخ ارایه دهد و به عنوان پیشگام در حوزه تجارت الکترونیک زعفران، بسیاری از بی اعتمادی ها و تقلب ها و نوسانات قیمت را از چرخه این محصول ارزشمند پاکسازی کند.

مشتریان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال در سایت و یا شماره تلفن های پشتیبانی و همچنین از طریق ایمیل در اختیار رویال زعفران قرار دهند.

به زودی اپلیکیشن رویال زعفران در دسترس برای سیستم عامل های iOS و Android ارایه خواهد شد لذا با تمامی گوشی های موجود می توانید به راحتی از رویال زعفران بهره مند شوید. 

لازم به ذکر است رویال زعفران در هیچ کجای کشور به جز شهر بیرجند دارای نمایندگی یا عاملیت فروش نمی باشد و تمامی فعالیت های آن در غالب سایت تجارت الکترونیک رویال زعفران به نشانی www.Royalzaferan.com به انجام می رسد.